IELTS & PTE Hazırlık Kursu

İlgili Eğitim Danışmanlarımız, Sizler İçin Sorularınızı Cevaplıyor…


İNGİLİZCE Kursu Eğitimleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıda Yer Alan Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.


  • IELTS Sınavı her yıl 125 ülkede uygulanmakta olan ve TOEFL Sınavına benzer olarak öğrencilerin İngilizce bilgi ve becerilerini ölçen uluslararası geçerlilikte bir sınavdır. The British Council, IDP Education Australia ve Cambridge Üniversitesi ESOL Sınavları ortaklığıyla uygulanmakta olan IELTS Sınavı göçmenlik ve çalışma izni almak isteyen kişiler için General IELTS; Akademik hedeflerine ulaşmak isteyen öğrenciler için Academic IELTS adıyla uygulanmaktadır.
  • Academic IELTS bazı yönlerden TOEFL Sınavına eş değer görülse de özellikle konuşma kısmının değerlendirme yapan öğretmenle yüz yüze yapılması, akademik writing kısmında grafik okuma ve yorumlama becerilerini sorgulaması yönünden TOEFL Sınavından farklı ek stratejileri edinmeyi gerektirir.

  • AMERICANENGLISH Dil Okulu olarak IELTS konusunda uzman öğretmenlerimizle verdiğimiz eğitimlerimiz öğrencimizin isteği doğrultusunda istenilen gün ve saatte verilebilmektedir. Son zamanlarda popüleritesini artıran PTE (Pearson Test of English) Sınavına hazırlık dersleri yine uzman kadromuz tarafından verilmektedir. Pearson yayınlarının kitap ve materyellerinden faydalanarak bir Pearson Sınavı olan PTE eğitiminde İstanbul’daki en iddialı dil okullarından biriyiz.

  • Öğrencilerimiz alacakları yoğun IELTS Eğitimine ek olarak bire bir IELTS simülasyon sınavlarına kendi belirleyecekleri gün ve saatlerde ücretsiz olarak girebilmektedirler.

  • Uzman öğretmenlerimizle şimdiden tanışmak; ayrıntılı bilgi ve danışmanlık almak için 4. Levent ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.
Şube - 1 : Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sok. No:6 D:7 Kağıthane – 4. Levent – İstanbul
Şube - 2 : Eski Edirne Asfaltı Cad. No:11 Bayrampaşa (Uluyol-Bereç İstasyonu)- İstanbul