İlkokul-Ortaokul-Lise

İlkokul, ortaokul ve lise grubu 6-16 yaş arasındaki çocuklarımıza yönelik verilen genel İngilizce eğitimlerimizi kapsar. Derslerimiz hafta içi bir gün ve haftasonu bir gün olarak toplam haftada 2 gün 6 ders saati olarak verilmektedir.Ekim 2017 – Haziran 2018 akademik yılı içinde toplam 220 ders saati + sınırsız birbebir özel ders etütleri ile okulumuz İstanbul’daki en iyi young learners dil okullarından biridir.

 

American English olarak ilkokul, ortaokul ve lise gruplarımız için pek çok kurumdan farklı bir felsefeyle İngilizce öğretiyoruz. Her bir dönem 1 kur (1 seviye) atlayan öğrencilerimiz konuşmaya, dinlemeye ve anlamaya dayalı bir eğitim almaktadır. Verdiğimiz genel İngilizce eğitimlerimiz, MEB müfredatına uygun olmakla beraber öğrencilerimizin İngilizce öğrenirken genel kültür alanında kendilerini geliştirebilecekleri konu başlıklarıyla düzenlenmiş bir ders izlencesi çerçevesi içindedir.

 

Derslerimizde işlediğimiz kitaplarımız ve temalarımız öğrencilerimizin yaşlarına uygun olarak kişisel gelişimlerine ve genel kültürlerine katkı sağlayacak şekilde seçilmiştir. İngilizceyi öğretirken öğrencilerimize bilim-teknik, doğa, müzik, sanat, ülkeler tarihi ve coğrafyası gibi pek çok alanda ciddi bir bilgi birikimi verilmesi amaçlanmıştır. Bu noktada öğrencilerimizin İngilizceyi sadece bir ders olarak görmelerinin ötesinde, keşfedilmeyi bekleyen onlarca bilginin anahtarı olarak görmelerini arzu ediyoruz.

 

Uzman öğretmenlerimizle şimdiden tanışmak; ayrıntılı bilgi ve danışmanlık almak için Levent ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Bilgilerinizi Bırakın, Biz Sizi Arayalım

Adınız (Gerekli)

Telefonunuz (Gerekli)

Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sok. No:6 D:7 Kağıthane – 4. Levent – İstanbul | 0212 284 84 49 – 0532 569 86 44 | info@americanenglish.com.tr