American English Dil Okulu olarak çeşitli eğitim programlarımızın yanı sıra öğrencilerimize İngilizce sözlü iletişim becerilerini geliştirebilecekleri konuşma aktiviteleri sunuyoruz.

 

Konuşma kulübündeki etkinliklerimiz haftada 1 gün yetişkin kur öğrencilerimiz, akademik İngilizce ve özel ders öğrencilerimiz için, yine haftada 1 gün ilkokul, ortaokul ve lise sınıflarımızdaki öğrencilerimiz için ayrı ayrı düzenlenmektedir. Konuşma kulübü derslerimizde kur seviyesine göre öğrencilerimizin ilgisini çekecek konular üzerinde kısa videolar izlenmekte ve bu konular üzerinde konuşulmaktadır. Listening ve Speaking derslerinin yoğun olarak işlendiği kulüp etkinlikleri TED Talks ve ToastMaster gibi platformlarda sürdürülegelen aktivitelerle benzerlik gösterir. Kendi alanında değer gören önemli konuşmacıların ayda bir gerçekleştireceği “Inspirational Speeches” etkinlikleri de kulübümüzün faaliyetlerindendir.

Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sok. No:6 D:7 Kağıthane – 4. Levent – İstanbul | 0212 284 84 49 – 0532 569 86 44 | info@americanenglish.com.tr