LYS-5 İNGİLİZCE HAZIRLIK AKADEMİSİ

American English Dil Okulu LYS-5 eğitiminde tecrübeli ve profesyonel öğretmen kadrosu, geniş materyel kaynağı ve yoğun etüt programıyla İstanbul’daki en başarılı dil merkezlerinden biridir. LYS-5 test kavrama teknikleri, paragraf okuma, kelime ve diyalog bilgi gelişimi ve zaman ile yarışma teknikleri 4. Levent şubemizdeki eğitim programımızda en etkili şekilde verilmektedir.

12. Sınıflar Hazırlık Kursu

7 Ağustos 2017’de başlayan LYS-5 Sınav Hazırlığı Programımızda 350 saatten fazla yer alacak İngilizce eğitiminin yanı sıra, yoğun bir YGS programı yer almaktadır. 100 saat Türkçe ve 100 saat Matematik dersleri ve sınırsız etütlerle bu önemli sınava bizimle hazırlanın. ELS yayınlarının güvenilir materyelleri ve diğer birçok farklı kaynakla LYS-5 sınav teknikleri kazandırıyor ve bu konuda geçmişten gelen derin tecrübemize güveniyoruz.

Mezunlar Hazırlık Kursu

LYS-5 Sınavında istediğiniz sonucu elde edemediyseniz hiç üzülmeyin; American English Academic Tests departmanı ihtiyacınız olan desteği vermeye hazır. Mezun öğrencilerimiz için açtığımız özel sınıflarda ileri seviyede LYS-5 eğitimlerimiz için kayıtlarımız başladı. Son başvuru tarihi 29 Eylül 2017. American English ile bu zorlu süreci başarıyla tamamlayın.

Uzman öğretmenlerimizle şimdiden tanışmak ve daha fazla ayrıntılı bilgi almak için Levent ofisimizi ziyaret edebilir veya bize 0212 284 84 49’den ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerinizi Bırakın, Biz Sizi Arayalım

Adınız (Gerekli)

Telefonunuz (Gerekli)

Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sok. No:6 D:7 Kağıthane – 4. Levent – İstanbul | 0212 284 84 49 – 0532 569 86 44 | info@americanenglish.com.tr