YKS İNGİLİZCE & TEMEL TÜRKÇE-MATEMATİK HAZIRLIK KURSU

American English Dil Okulu YKS İngilizce eğitiminde tecrübeli ve profesyonel öğretmen kadrosu, geniş materyel kaynağı ve yoğun etüt programıyla İstanbul’daki en başarılı dil merkezlerinden biridir. YKS İngilizce test kavrama teknikleri, paragraf okuma, kelime ve diyalog bilgi gelişimi ve zaman ile yarışma teknikleri 4. Levent şubemizdeki eğitim programımızda en etkili şekilde verilmektedir.

12. Sınıflar Hazırlık Kursu

7 Ağustos 2017’de başlayan YKS İngilzce Sınav Hazırlığı Programımızda 400 saatten fazla yer alan İngilizce eğitiminin yanı sıra, yoğun bir Türkçe-Matematik programı yer almaktadır. 100 saat Türkçe ve 100 saat Matematik dersleri ve sınırsız etütlerle bu önemli sınava bizimle hazırlanın. ELS yayınlarının güvenilir materyelleri ve diğer birçok farklı kaynakla YKS İngilizce sınav teknikleri kazandırıyor ve bu konuda geçmişten gelen derin tecrübemize güveniyoruz.

11. Sınıflar Hazırlık Kursu

YKS İngilizce hazırlık dönemine 1 yıl önceden başlamaya ne dersiniz? 11. Sınıf öğrencilerimize özel başlatacağımız programda YKS İngilizce + Temel Türkçe & Matematik konularında toplam 350 saatlik bir program sizi bekliyor. Ocak 2018’de başlayacağımız program için kayıtlarımız başladı.

Uzman öğretmenlerimizle şimdiden tanışmak ve daha fazla ayrıntılı bilgi almak için Levent ofisimizi ziyaret edebilir veya bize 0212 284 84 49’den ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerinizi Bırakın, Biz Sizi Arayalım

Adınız (Gerekli)

Telefonunuz (Gerekli)

Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sok. No:6 D:7 Kağıthane – 4. Levent – İstanbul | 0212 284 84 49 – 0532 569 86 44 | info@americanenglish.com.tr