İlgili Eğitim Danışmanlarımız, Sizler İçin Sorularınızı Cevaplıyor…


İNGİLİZCE Kursu Eğitimleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıda Yer Alan Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.


YKS2020 YKS2021  YDTTYT HAZIRLIK KURSU

AMERICANENGLISH Dil Okulları Akademik Departmanı A&E ACADEMY tarafından sunulan YDT ve TYT Programı, tecrübeli ve profesyonel öğretmen kadrosu, geniş materyal kaynağı ve yoğun etüt programıyla Türkiye’de Ders Saati Sayısı En Yüksek (1266 Saat) YKS-DİL Programıdır.

680 Saat YDT ve 586 Saat TYT ile YKS2020‘ye, yeni açılan 11. Sınıf programıyla YKS2021‘e en güçlü hazırlık programını sunan departmanımızda, öğrencilerimizin eksiklerine veya artılarına odaklanarak bazı sınıflarda YDT ağırlıklı, bazı sınıflarda TYT ağırlıklı eğitim sunuyoruz.

 

YDT ve TYT alanında uzun yıllar tecrübe kazanmış derece sahibi Öğretmen Kadromuz ile öğrencilerimize destek veriyoruz. Öğrencilerimizin nasıl ders çalışmaları gerektiğini, hangi derslere ne kadar süre harcamaları gerektiğini yakın bir ilişki içerisinde öğretiyoruz.

Eski adıyla LYS-5 olan YDT’nin (Yabancı Dil Testi) test kavrama teknikleri, paragraf okuma, kelime ve diyalog bilgi gelişimi ve zaman ile yarışma teknikleri 4. LEVENT ve BEREÇ-GAZİOSMANPAŞA  şubelerimizdeki eğitim programımızda en etkili şekilde verilmektedir.

MEZUNLAR ÜZÜLMEYİN !!!

2019 YKS-DİL (YDT & TYT) sınavında istediğiniz sonucu elde edemediniz diye üzülmeyin. AMERICANENGLISH bu durumun farkında ve sizin yanınızda.

Mezun öğrencilerimiz için TYT & YDT Hazırlık Sınıflarımız açıldı.

YKS2020‘de istediğiniz üniversiteyi kazanmak için Türkiye’nin En Yoğun YDT Hazırlık Programı sizleri bekliyor.

Eksikleriniz giderilmesi noktasında 4 işlem Matematik seviyesinden başladığımız Temel Matematik dersi öğrencilerimize kabus yaşatan Matematik sınavında eşit ağırlık/sayısal öğrencileri ile yarışma imkanı sağlıyor. 

Öğrencilerimizin tüm TYT dersleri ile ilgili eksiklerinin tamamlandığı bu özel program 1266 Ders Saatinden oluşuyor. 680 saat YDT ve 586 saat TYT eğitimi ile AMERICANENGLISH, Türkiye’de en fazla ders saatiyle eğitim veren dil okuludur.

Yoğun bir YDT programını TYT’nin tüm dersleriyle; “MATEMATİK, TÜRKÇE, SOSYAL ve FEN” desteğiyle veriyoruz. TYT için güçlü bir altyapı isteyen öğrencilerin seçimiyiz.

11. Sınıflarımız için BURSLULUK SINAVI 6 EKİM‘DE

  • 11. Sınıflarımıza sunduğumuz güçlü İngilizce, Matematik ve Türkçe dersleri ile sizleri 12. sınıfa hazırlıyor, TYT ve YDT eksiklerinizi alanında uzman öğretmenlerimizle tamamlıyoruz.
  • Tüm sene boyunca her hafta ÜCRETSİZ SPEECH CLUB aktiviteleriyle bir yandan üniversiteye dil bölümünden hazırlanırken, diğer yandan yabancı öğretmenlerimizle konuşma becerilerinize katkıda bulunuyoruz.
  • ELS yayınlarının güvenilir materyalleri ile YKS-DİL ve TYT sınav teknikleri kazandırıyor ve bu konuda geçmişten gelen derin tecrübemize güveniyoruz.
  • 11. SINIFLAR BURSLULUK ve SEVİYE BELİRLEME SINAVINA ÜCRETSİZ KATILMAK İÇİN BİZE ULAŞIN !!!

ERKEN KAYITLAR TAMAMLANMAK ÜZERE..2020 ve 2021 YKS Sınavına hazırlıklar başladı. Uzman öğretmenlerimizle şimdiden tanışmak ve daha fazla ayrıntılı bilgi almak için bize Gazisosmanpaşa-BEREÇ şubesi için 0212 497 30 50‘den veya 4. LEVENT için 0212 284 84 49‘den ulaşabilirsiniz.

Şube - 1 : Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sok. No:6 D:7 Kağıthane – 4. Levent – İstanbul
Şube - 2 : Eski Edirne Asfaltı Cad. No:11 Bayrampaşa (Uluyol-Bereç İstasyonu)- İstanbul