ETKİNLİKLER

İlgili Eğitim Danışmanlarımız, Sizler İçin Sorularınızı Cevaplıyor…


İNGİLİZCE Kursu Eğitimleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıda Yer Alan Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.


American English Dil Okulu olarak öğrencilerimizin dil okulumuzu sadece İngilizce eğitimi aldıkları, haftanın belirli günlerinde rutin olarak ziyaret ettikleri bir kurs olarak görmelerinden ziyade; eğlenceli etkinlikler ve aktivitelerle güzel vakit geçirebilecekleri, öğretmen ve kurs arkadaşlarıyla sosyalleşebilecekleri bir buluşma platformu olarak benimsemelerini arzu ediyoruz. Bu sebeple oluşturduğumuz etkinlik sınıfımızda konuşma kulübü faaliyetleri, sinema günleri, okuma programları, oyun aktiviteleri ve karaoke programları hazırladık.

 

Bu anlayışla öğrencilerimiz için yaş gruplarına göre çeşitli hafta sonu etkinlikleri düzenliyoruz. American English Dil Okulu olarak öğrencilerimize sunmuş olduğumuz etkinliklerimizden bazıları:

*Sing & Learn : Bu aktivitemizde öğrencilerimiz İngilizceyi eğlenceli şarkılarla öğrenir ve yıl boyunca öğrencdikleri konuları tekrar etme şansı bulur. Sing & Learn aktivitelerimiz içinde öğrencilerimizin telaffuz becerilerine büyük katkı sağlayacak eğlenceli karaoke aktivitelerimize de yer verilmektedir.

 

*Play & Learn: Öğrencilerimiz İngilizceyi çeşitli oyunları öğrenerek pratik yapma fırsatı bulur.

 

*Watch & Learn: Öğrencilerimiz çeşitli İngilizce çizgi filmler izler ve İngilizcenin günlük hayattaki kullanımına aşinalık kazanır.

 

*Listen & Learn : Öğretmenlerimiz öğrencilerimize eğlenceli hikayeler okuyarak öğrencilerimizin kitap okuma konusundaki istek ve heveslerini artırır.

 

*Read & Learn / Silent Reading: Bu etkinliğimizde öğrencilerimizin sessiz okuma aktivitesine katılırarak kitap okuma alışkanlığı kazandırılması hedeflenir. Bu aktivitemiz özellikle konsantrasyon problemi olan öğrencilerimiz için oldukça etkili bir programdır.

 

Make & Learn: Bu aktivitemizde öğrencilerimizle çeşitli etkinlikleri beraberce yapıyoruz. Yaş grubuna göre hamur, maket, puzzle, bulmaca, kağıt işleri, fen ve doğa etkinliklerini İngilizceyi kullanarak öğrencilerimizle beraber gerçekleştiriyoruz.

Karaoke Time: Bu aktivitemizde öğrencilerimiz İngilizceyi eğlenceli şarkılara eşlik ederek, karaoke aktiviteleriyle geliştirir. Bu aktivite öğrencilerin telaffuz becerilerinin gelişmesine katkı sağlayacağı gibi İngilizce kelime bilgilerini arttırmalarına da yardımcı olacaktır.

 

Movie Time: Özel olarak seçtiğimiz İngilizce filmleri öğrencilerimizle beraber izliyoruz.

 

Scrabble Time: Bu aktivitemizde oldukça yararlı ve eğlenceli olan scrabble kelime oyunu oynuyor, öğrencilerimizin kelime haznelerinin gelişmesine yardımcı oluyoruz.

 

Silent Reading (Sessiz Okuma) Time: Bu aktivitemizde öğrencilerimizle sessiz okuma saati yapıyor, kütüphanemizden seçtiğimiz kitapları hep beraber okuyoruz.

 

Chess (Satranç) Time: Bu aktivitemizde satranç öğrenmek isteyen öğrencilerimize sene başında ücretsiz satranç eğitimi veriyor ve kendileri gibi satranç oynamayı seven öğrencilerimizle bir araya gelebilecekleri bir ortam sunuyoruz.

 

Şube - 1 : Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sok. No:6 D:7 Kağıthane – 4. Levent – İstanbul
Şube - 2 : Eski Edirne Asfaltı Cad. No:11 Bayrampaşa (Uluyol-Bereç İstasyonu)- İstanbul