Hakkımızda

İlgili Eğitim Danışmanlarımız, Sizler İçin Sorularınızı Cevaplıyor…


İNGİLİZCE Kursu Eğitimleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıda Yer Alan Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.


Bizi Farklı Kılan İlkelerimiz

American English Dil Okulu ülkemizde verilen İngilizce öğretimindeki eksik taşları bir öğrenci tecrübesi ve bir öğretmen özeleştirisiyle belirlemiş; bu eksik taşların yeni bir yorumla tamamlanması gerektiği bilinciyle yola çıkmıştır. American English Dil Okulu sektörde yer alan sayısız dil okuluna alternatif olmanın ötesinde, alışılagelmiş kalıpların ve inanışların dışında gerçek anlamda fark yaratma gayesiyle kurulmuş bir öğretmen idealidir.

Ekonomik Fiyat İlkemiz

 

İngilizcenin sadece özel okullarda ve yurtdışında öğrenilebileceği veya İngilizce öğrenmenin ciddi bir bütçe gerektirdiği şeklindeki önyargıları dikkate alarak oluşturduğumuz fiyat politikamızla İngilizceyi bir lüks olmaktan çıkarıyoruz. Ekonomik fiyat politikamız ve ödeme kolaylıklarımızla İngilizce öğrenimini her kesimden öğrencinin ulaşabileceği bir fırsat haline getiriyoruz.

 

Yoğunlaştırılmış Eğitim İlkemiz

 

Yoğunlaştırılmış programların İngilizce öğreniminde başarıyı getirdiği gerçeğinden yola çıkarak öğrencilerimize interaktif, öğrenci merkezli ve yoğunlaştırılmış bir eğitim programı sunuyoruz.

 

İdeal Öğrenme Ortamı Sağlama İlkemiz

 

Etkili bir İngilizce öğretimi için sınıf ortamı ve fiziksel koşulların önemini göz ardı etmiyor, sınıf mevcudumuzu 12 kişi ile sınırlıyoruz. Hem öğrenci hem de öğretmenlerimiz için ideal bir öğrenme ve öğretme ortamı sunuyoruz. Bire bir sınıflarımız, konuşma kulübümüz ve 4 kişilik focus grup sınıflarımızla öğrenci merkezli ve başarı odaklı bir dil eğitimi sunmaktayız.

 

İngilizce Öğretim İlkemiz

 

Dil eğitimi sektöründeki pek çok dil okulundan farklı olarak İngilizceyi yapılandırmacı bir modelle içselleştiriyor ve öğrencinin dil öğrenirken aynı zamanda genel kültür seviyesini yükseltiyoruz. Eğitimlerimizde anlam odaklı dil eğitiminin bir örneği olan içerik temelli yöntemi uyguluyoruz. İçerik temelli yabancı dil eğitimi Kanada başta olmak üzere Kuzey Amerika’da ve Finlandiya, Almanya gibi Avrupa ülkelerinde uygulanan bir yöntemdir.

 

Bu yöntemde İngilizce öğretimini öğrencinin ilgisini çekecek ve gelecekte kendisine faydalı olacak konuları esas alarak veriyor; hedef dil olan İngilizceyi öğrenciye öğrenci farkında olmadan, doğal bir öğrenme ortamı içinde öğretiyoruz. İngilizceyi başka bir konuyu öğretirken dolaylı olarak öğrettiğimiz bu yöntemde öğrencilerimizin İngilizcelerini geliştirirken farklı alanlarda da bilgi sahibi olacağı özel bir ders müfredatı izliyoruz.

 

Bu noktada öğrencilerimizin İngilizceyi sadece bir ders olarak görmenin ötesinde keşfedilmeyi bekleyen, bilgiler dünyasına açılan yeni bir kapı olarak görmelerini arzu ediyoruz.

 

Uzman öğretmenlerimizle şimdiden tanışmak; ayrıntılı bilgi ve danışmanlık almak için Levent ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Şube - 1 : Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sok. No:6 D:7 Kağıthane – 4. Levent – İstanbul
Şube - 2 : Eski Edirne Asfaltı Cad. No:11 Bayrampaşa (Uluyol-Bereç İstasyonu)- İstanbul