https://americanenglish.com.tr/wp-content/uploads/2022/07/american-english-genel-ingilizce-03.png

HAKKIMIZDA

2016 yılında kurduğumuz AMERICAN ENGLISH Dil Okullarında Üniversite Dil Hazırlık (YDT), Çocuk İngilizcesi (JUNIOR) ve Genel İngilizce programları ile öğrenci merkezli ve sonuç odaklı eğitimler vermekteyiz.O dönemden beri oluşan tüm bilgi ve birikimlerimizi 2022 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa – İngilizce Öğretmenliği Ölçme Değerlendirme Komitesi ile birleştirerek AE PUBLISHING – TEST MONSTER’ı (12. Sınıf YDT Seti) ve AE PUBLISHING – SCORE BOOSTER’ı (11. Sınıf YDT Seti) hazırladık ve bu yıl öğrencilerimizle buluşturduk.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa – İngilizce Öğretmenliği Ölçme Değerlendirme Komitesi ile AMERICAN ENGLISH YDT Öğretmenlerinin hazırladığı YDT Hazırlık Setlerimiz birçok önemli değerlendirmeden geçmiş ve sektördeki en iyi YDT Seti seçilmiştir. Akıllı soru mantığı ile hazırlanan sorularımız sadece gramatik bilgi ve kelime yetisi kazandırmıyor, öğrencilerimize soru tipleri ile nasıl mücadele etmesi gerektiğini öğretiyor. Sınavda zaman yönetimi, soru çözme metodolojisi ve rehberlik düzeyinde yönlendirmeler ile öğrencilerimizin YDT becerilerini geliştirmekle kalmıyor, kişisel gelişimlerine katkı sunuyoruz.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İletişim
Eski Edirne Asfaltı Cad. No:11 Bayrampaşa (Uluyol-Bereç İstasyonu)- İstanbul
0212 497 30 50
info@americanenglish.com.tr
https://americanenglish.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/Adsiz-tasarim-2023-09-05T201036.878.png
Sizi Arayalım

    AMERICAN ENGLISH BEREÇ-GOP Dil Okulu ülkemizde verilen İngilizce eğitimindeki eksik taşları bir öğrenci tecrübesi ve bir öğretmen özeleştirisiyle belirlemiş; bu eksik taşların yeni bir yorumla tamamlanması gerektiği bilinciyle yola çıkmıştır. AMERICAN ENGLISH BEREÇ-GOP sektörde yer alan sayısız dil okuluna alternatif olmanın ötesinde, alışılagelmiş kalıpların ve inanışların dışında gerçek anlamda fark yaratma gayesiyle kurulmuş bir öğretmen idealidir.

  • İletişim Formu

    • Close