İlgili Eğitim Danışmanlarımız, Sizler İçin Sorularınızı Cevaplıyor…


İNGİLİZCE Kursu Eğitimleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıda Yer Alan Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.


HAZIRLIK ATLAMA SINAVLARINA HAZIRLIK – Proficiency Sınavları

Hazırlık atlama sınavları çeşitli üniversitelerin 1 yıl süren zorunlu hazırlık programını okumadan direk 1. sınıfa geçmek isteyen öğrencilerimize yönelik oluşturulmuş bire bir ders programımızdır.

 

Pek çok üniversite uyguladıkları hazırlık atlama sınavına eşdeğer olarak TOEFL, IELTS ve YDS sınav sonuçlarını da kabul etmektedir. Ancak hazırlık atlama sınavları gerek maliyet ve zaman gerekse soru tipi bakımından TOEFL, IELTS ve YDS sınavlarına göre sonuca ulaşması çok daha kolay sınavlardır.

 

Sınavına girilecek üniversitenin önceki yıllarda uyguladığı sınav şeklini esas alarak bu konuda bire bir eğitim alacak öğrencilerimizi tecrübeli öğretmenlerimizle en etkili şekilde hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz.

 

 Yabancı Öğretmenlerimizle konuşma ve dinleme becerilerini geliştirirken, Deneyimli Türk Öğretmenlerimizle dilbilgisi, okuma ve yazma becerilerini geliştiriyoruz.

 

Uzman öğretmenlerimizle şimdiden tanışmak; ayrıntılı bilgi ve danışmanlık almak için BEREÇ ŞUBE iletişim 02124973050’den, LEVENT ŞUBE iletişim 02124848449’dan bize ulaşabilirsiniz.

Şube - 1 : Emniyetevleri Mah. Yeniçeri Sok. No:6 D:7 Kağıthane – 4. Levent – İstanbul
Şube - 2 : Eski Edirne Asfaltı Cad. No:11 Bayrampaşa (Uluyol-Bereç İstasyonu)- İstanbul