Akademik TestlerTOEFL - YDS - YÖKDİL
Hazırlık Kursları

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

TOEFL Hazırlık Kursu

TOEFL dünyanın her yerinde geçerliliği olan, İngilizce dil becerilerinizi okuma, yazma, konuşma ve dinleme alanlarında test eden bir İngilizce yeterlilik sınavıdır. 4 beceri için belirlenen 30 puan ve totalde 120 puandan oluşmaktadır. Bu alanda tecrübesi olan ve ihtiyaç duyulan sınav puanını elde etme konusunda uzmanlaşmış öğretmenlerimizle TOEFL eğitiminizi biz verelim.
AMERICAN ENGLISH BEREÇ-GOP öğretmenlerinin deneyim ve birikimleri ile öğrencilerimize arzuladıkları puanları elde etmelerinde yardımcı oluyor onları hedeflerine ulaştırıyoruz. Bu süre içerisinde öğrencilerimize TOEFL simülasyon deneme sınavları uyguluyor, eksiklerini tamamlıyoruz.
https://americanenglish.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/about_inner_02.png

PROFICIENCY - Hazırlık Atlama

Hazırlık Atlama Programı çeşitli üniversitelerin 1 yıl süren zorunlu İngilizce hazırlık programını okumadan direk 1. sınıfa geçmek isteyen öğrencilerimize yönelik oluşturulmuş bire bir ders programımızdır.
Pek çok üniversite uyguladıkları hazırlık atlama sınavına eşdeğer olarak TOEFL ve YDS sınav sonuçlarını da kabul etmektedir. Ancak hazırlık atlama sınavları gerek maliyet ve zaman gerekse soru tipi bakımından TOEFL ve YDS sınavlarına göre sonuca ulaşması çok daha kolay sınavlardır.
Sınavına girilecek üniversitenin önceki yıllarda uyguladığı sınav şeklini esas alarak bu konuda bire bir eğitim alacak öğrencilerimizi tecrübeli öğretmenlerimizle en etkili şekilde hazırlık atlama sınavına hazırlıyoruz. Yabancı Öğretmenlerimizle konuşma ve dinleme becerilerini geliştirirken, deneyimli Türk öğretmenlerimizle dilbilgisi, okuma ve yazma becerilerini geliştiriyoruz.

YDS-YÖKDİL Hazırlık Kursu

AMERICAN ENGLISH BEREÇ-GOP olarak özel YDS sınıflarımızda alanında uzmanlaşmış YDS öğretmenlerimizle vereceğimiz eğitimler için kurs kayıtlarımız başlamıştır. Özellikle YDS Sınavında %70 ve üzeri yapmakta zorlanan öğrencilerimizin istedikleri başarıya ulaştığı bu programda amaç dil bilgisi ve kelime bilgisi yeterliliğini artırmakla birlikte, YDS soru tiplerinin analizi, yüksek net yapabilmenin de ipuçları verilmektedir. Alanında uzman tecrübeli öğretmenlerimizle YDS maratonunu AMERICAN ENGLISH BEREÇ-GOP ile tamamlayın.
AMERICAN ENGLISH BEREÇ-GOP öğretmenlerinin deneyim ve birikimleri ile öğrencilerimize arzuladıkları puanları elde etmelerinde yardımcı oluyor onları hedeflerine ulaştırıyoruz. Bu süre içerisinde öğrencilerimize TOEFL simülasyon deneme sınavları uyguluyor, eksiklerini tamamlıyoruz.
SINIRLI KONTEJANDAN FAYDALANIN

TÜM AKADEMİK HAZIRLIK KURSLARI İÇİN VAKİT KAYBETMEDEN

YDT 2023’e hazırlıklar başladı. Uzman öğretmenlerimizle şimdiden tanışmak ve daha fazla ayrıntılı bilgi almak için bizi hemen arayın.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İletişim
Eski Edirne Asfaltı Cad. No:11 Bayrampaşa (Uluyol-Bereç İstasyonu)- İstanbul
0212 497 30 50
info@americanenglish.com.tr
https://americanenglish.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/Adsiz-tasarim-2023-09-05T201036.878.png
Sizi Arayalım

    AMERICAN ENGLISH BEREÇ-GOP Dil Okulu ülkemizde verilen İngilizce eğitimindeki eksik taşları bir öğrenci tecrübesi ve bir öğretmen özeleştirisiyle belirlemiş; bu eksik taşların yeni bir yorumla tamamlanması gerektiği bilinciyle yola çıkmıştır. AMERICAN ENGLISH BEREÇ-GOP sektörde yer alan sayısız dil okuluna alternatif olmanın ötesinde, alışılagelmiş kalıpların ve inanışların dışında gerçek anlamda fark yaratma gayesiyle kurulmuş bir öğretmen idealidir.

  • İletişim Formu

    • Close