Yabancı Dil TestiYDT 2024
ERKEN KAYITLAR BAŞLADI

https://americanenglish.com.tr/wp-content/uploads/2024/07/aeonline1-1-girl-1-320x427-1.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://americanenglish.com.tr/wp-content/uploads/2024/07/ydt-p2-min.webp

1380 Saat Ders

AMERICAN ENGLISH BEREÇ-GOP Dil Okulları tarafından sunulan YDT ve TYT Programı, tecrübeli ve profesyonel öğretmen kadrosu, geniş materyal kaynağı ve yoğun etüt programıyla Türkiye’de Ders Saati Sayısı En Yüksek (1380 Saat) YKS-DİL Programıdır.

Kişiye Özel Program

720 Saat YDT ve 660 Saat tüm TYT dersleri ile YDT 2024 sınavına yeni açılan 11., 12. ve Mezun Sınıf programıyla seni hazırlıyoruz. Senin ihtiyacına göre eksiklerine veya artılarına odaklanarak bazı sınıflarda YDT ağırlıklı, bazı sınıflarda TYT ağırlıklı eğitim sunuyoruz.

Tecrübeli Eğitmenler

YDT ve TYT alanında uzun yıllar tecrübe kazanmış derece sahibi öğretmen kadromuz ile öğrencilerimize destek veriyoruz. Öğrencilerimizin nasıl ders çalışmaları gerektiğini, hangi derslere ne kadar süre harcamaları gerektiğini yakın bir ilişki içerisinde öğretiyoruz.

Etkili Sınav Teknikleri

Eski adıyla LYS-5 olan YDT’nin (Yabancı Dil Testi) test kavrama teknikleri, paragraf okuma, kelime ve diyalog bilgi gelişimi ve zaman ile yarışma teknikleri BEREÇ-GAZİOSMANPAŞA şubemizdeki eğitim programımızda en etkili şekilde verilmektedir.
https://americanenglish.com.tr/wp-content/uploads/2024/07/ydt-oval-min.webp
https://americanenglish.com.tr/wp-content/uploads/2024/07/ydt-sc-min.webp

Ücretsiz ONLINE Eğitim

Tüm sene boyunca her hafta AE ONLINE platformumuz üzerinden sizlere online eğitimler vereceğiz. Bu sayede hem kursumuzdan hem de evinizden YDT hazırlık çalışmalarınızı en şekilde sürdürebileceksiniz. Derslere katılamadığınız zamanlarda AE ONLINE üzerinden kaçırdığınız dersin videosunu izleyebilirsiniz.

Geniş Kaynak Desteği

İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü akademisyenleri tarafından yazılan AE PUBLISHING yayınlarının güvenilir materyalleri ile YKS-DİL ve TYT sınav teknikleri kazandırıyor ve bu konuda geçmişten gelen derin tecrübemize güveniyoruz.
https://americanenglish.com.tr/wp-content/uploads/2024/07/ydt-quiz-phot2-min.webp

Mini bir YDT Tesi ile seviyenizi öğrenmek ister misiniz?

10 adet YDT sorusunu 15 dakikada çözmeni istiyoruz. Hazırsan Hemen Başla !

ERKEN KAYITLAR TAMAMLANMAK ÜZERE…

11. 12. ve MEZUN SINIFLAR İÇİN SON KAYIT AVANTAJLARI!

YDT 2023’e hazırlıklar başladı. Uzman öğretmenlerimizle şimdiden tanışmak ve daha fazla ayrıntılı bilgi almak için bizi hemen arayın.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İletişim
Eski Edirne Asfaltı Cad. No:11 Bayrampaşa (Uluyol-Bereç İstasyonu)- İstanbul
0212 497 30 50
info@americanenglish.com.tr
https://americanenglish.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/Adsiz-tasarim-2023-09-05T201036.878.png
Sizi Arayalım

    AMERICAN ENGLISH BEREÇ-GOP Dil Okulu ülkemizde verilen İngilizce eğitimindeki eksik taşları bir öğrenci tecrübesi ve bir öğretmen özeleştirisiyle belirlemiş; bu eksik taşların yeni bir yorumla tamamlanması gerektiği bilinciyle yola çıkmıştır. AMERICAN ENGLISH BEREÇ-GOP sektörde yer alan sayısız dil okuluna alternatif olmanın ötesinde, alışılagelmiş kalıpların ve inanışların dışında gerçek anlamda fark yaratma gayesiyle kurulmuş bir öğretmen idealidir.

  • İletişim Formu

    • Close